Jak to działa

Witamy serdecznie!

Serwis MamyPromocje.pl - katalog promocji i e-sklepów dla mam powstał po to, aby zdecydowanie ułatwić rodzicom zakupy dla swoich pociech. Jest to innowacyjny katalog, w którym publikujemy istotne informacje o sklepach działających w branży dziecięcej. Dlaczego innowacyjny? Otóż wszystkie sklepy w dowolnym momencie mogą edytować swoje dane, a w opisie sklepu mogą umieszczać krótkie aktualności lub informacje dla swoich klientów. To nie tylko baza sklepów, a również miejsce, w którym dodani przez nas sprzedawcy mogą publikować swoje promocje oraz nowości, co sprawia, że wszystko czego potrzebują rodzice znajdą w jednym miejscu.

Mamy ogromną nadzieję, że sprzedawcy chętnie skorzystają z naszej darmowej oferty dzięki czemu serwis zainteresuje swoją zawartością wiele obecnych oraz przyszłych rodziców.

Zasada działania...
Serwis MamyPromocje.pl jest innowacyjnym katalogiem sklepów internetowych z branży dzieiciecej. Jego innowacyjność polega na tym, że nie jest to typowy spis linków i adresów do stron. Każdy sklep ma tutaj możliwość edycji swoich danych, a w opisie sklepu mogą się znaleźć również krótkie aktualności. O innowacyjności katalogu świadczy jeszcze to, że wszstkie sklepy znajdujące się w naszym serwisie mają możliwość publikowania swoich promocji oraz nowości. Od kiedy tylko uruchomiliśmy serwis, nieustannie poszukujemy nowych miejsc w sieci z asortymentem dla dzieci i ich mam. Warunek jest taki, że musi to być sklep prowadzący sprzedaż internetową, ponieważ chcemy aby dostęp do oferowanych produktów był z każdego miejsca w Polsce. Dla takich sklepów przygotowujemy specjalny profil w naszym serwiscie, który uzupełniamy podstawowymi danymi o sklepie oraz generujemy losowe hasło dla niego. Po zalogowaniu się do profilu w łatwy sposób można edytowć wszystkie dane łącznie z grafiką przedstawiająca logo oraz opisem sklepu, w którym mogą znaleźć się również aktualności bądź informacje dla klientów. Następnie drogą elektroniczną wysyłamy powiadomienie o dodaniu sklepu do bazy i utworzeniu profilu. Każdy sklep zostaje poinformowany, o tym, że wprowadzone dane będą opublikowane w naszym serwisie dopiero po zaakceptowaniu regulaminu dostępnym w panelu dla sklepów. Akceptacja regulaminu otwiera również dostęp do publikowania promocji i nowości na stronach serwisu. Każdy sklep, który aktywuje swoje konto zostaje przedstawiony w postaci krótkiej recenzji na naszym fanpagu FaceBooka połączonym z Twitterem. Cała usługa jest bezpłatna.

Skąd ten pomysł...
Pomysł na stworzenie tego serwisu narodził się pod koniec 2014 roku, kiedy to stwierdziłem, że chciałbym wykorzystać zdobytą wiedzę do czegoś praktycznego, przy czym będę mógł się rozwijać. Pomysłów było kilka, m.in. serwis sportowy lub samochodowy, ale wybór padł na branżę dziecięcą. Być może dlatego, że jestem tatą dwóch wspaniałych dziewczynek i fajnie byłoby połączyć te sfery mojego życia. Na początku 2015 roku zabrałem się do pracy nad serwisem MamyPromocje.pl. Krok po kroku powstawało zaplecze administracyjne, panel dla sklepów i oczywiście końcowy wygląd strony. Po ponad roku przygotowywań, prób i testów zdecydowałem się wystartować z projektem. W tej chwili jesteśmy na etapie zachęcania sklepów internetowych z branży dziecięcej do skorzystania z naszej darmowej oferty. Mamy ogromną nadzieję, że serwis zyska zaufanie zarówno sprzedawców jak i klientów, a my będziemy mogli pracować nad jego ciągłym rozwojem.

Kto za tym stoi...
Pomysłodawcą i twórcą projektu jest Jacek Kołodziej z wykształecenia ekonomista, a z zamiłowania informatyk specjalizujący się w technologiach internetowych. W wolnych chwilach nadmiary energii zużywa biegając za piłką kopaną. We wszystkich działaniach wspiera go żonka Justyna Kołodziej z wykształcenia również ekonomistka, mama Leny i Laury.

Pozdrawiamy
Justyna i Jacek Kołodziej
MamyPromocje.pl