Polub MamyPromocje.pl na Facebooku
Obserwuj MamyPromocje.pl na Twitterze
Obserwuj MamyPromocje.pl na Google+
MamyPromocje.pl

=NASZE PROPOZYCJE=

Szczegóły oferty: Hepin.pl - sklep z wielkoformatowymi grami planszowymi i naklejkami ściennymi

08-09-2017, 19:40:38

Informacja niedostępna

Informacja niedostępna

mamypromocje.pl/

11-09-2017, 11:21:22

Hepin.pl - sklep z wielkoformatowymi grami planszowymi i naklejkami ściennymi

Hepin.pl to sklep internetowy oferujący dwie kategorie produktów:
a) gry wielkoformatowe:
Zabawa z taką grą to dużo radości dla dzieci przy jednoczesnym wypracowywaniu spostrzegawczości, wiedzy, koordynacji ruchowej. W grę może grać każdy w wieku od 1 do 99 lat :) Naukowcy od dawna przekonują, że dzieci najszybciej uczą się w zabawie. Wielu rodziców wie to intuicyjnie od dawna i korzysta z dobrodziejstw zabaw edukacyjnych, które rozwijają intelektualnie ich dzieci.
Istotne aspekty gry:
1. Integracja grupy uczestników.
2. Ćwiczenie pamięci.
3. Ćwiczenie wyobraźni.
4. Nauczanie przez zabawę, np.poznawanie zwierząt, cyferek, literek, elementów otaczającego nas świata. W grę można grać wszędzie. Możecie ją zabrać na plażę, do lasu na piknik, na wycieczkę do parku. Dzięki użyciu niezwykle wytrzymałego materiału o gramaturze 550 g/m2 gra jest praktycznie niezniszczalna. Nie sposób ją rozerwać. Wszędzie tam, gdzie jest miejsce zabierz ją dla swojego dziecka i ciesz się razem z nim. Plansza pokryta jest bardzo odpornymi na ścieranie farbami typuEKO-Solwent. Dzięki zastosowaniu tych farb można mieć pewność, że dzieci są bezpieczne. To bardzo istotne w dobie niezdrowej, wszechobecnej chemii i licznych alergii u dzieci.

b) naklejki wielkoformatowe:
Gdy byłeś mały, marzyłeś o tym, by zamieszkać w dżungli, podwodnym świecie lub przenieść się w czasy, w których żyły dinozaury? Ty mogłeś to zrobić tylko w wyobraźni, ale Twoje dziecko naprawdę może przenieść się do magicznego świata. Wystarczy, że ozdobisz jego pokój radosnymi naklejkami z hepin.pl. Nie bez powodu dzieci świetnie czują się w kolorowych, ozdobionych bajkowymi postaciami wnętrzach. Takie otoczenie pobudza ich wyobraźnię i rozwój psychofizyczny. Za pomocą kilku naklejek można stworzyć w pokoju bajkowy świat, który zachęca do kreatywnej zabawy. Naklejki nie wymagają użycia kleju. Są bardzo łatwe w aplikacji, pozwalając udekorować pokój zaledwie w kilkanaście minut. Dzięki zastosowaniu do druku specjalnych, matowych farb, kolorystyka naklejek jest bardzo intensywna co daje niesamowity efekt. Dla Twojego dziecka mogą one świetnie posłużyć jako forma zabawy i edukacji. Zamień pokój swojego malucha w magiczną krainę!


ZESTAW NAKLEJEK DO ARANŻACJI WNĘTRZ MOGĄ MIEĆ ZASTOSOWANIE W:
- Pokoikach dziecięcych,
-Salach zabaw,
- Poczekalniach w przychodniach,
- Salkach przedszkolnych,
- Na mebelkach (np. szafa, biurko, łóżko,itp.)

Każdy zestaw zawiera instrukcję naklejania. Naklejki zapakowane są w pudełka kartonowe.

Oferta publikowana do: 08-09-2018

Sklepy z zabawkami
Pokój dziecięcy
reklama
reklama