Polub MamyPromocje.pl na Facebooku
Obserwuj MamyPromocje.pl na Twitterze
Obserwuj MamyPromocje.pl na Google+
MamyPromocje.pl

=SKLEPY=

Szczegóły sklepu: Carpe Diem

biuro@ubrankaokazjonalne.pl

602-336-980

www.ubrankaokazjonalne.pl

20-04-2016, 08:29:27

Carpe Diem

Opis sklepu

Firma „Carpe diem”

Producent ubranek do chrztu i komunii

Firma Carpe diem powstała w 2005 roku. W początkowej fazie działalności Naszym Milusińskim oferowaliśmy piękne ubiory do chrztu i na roczek. W miarę upływu czasu proponowaliśmy co raz to szerszy asortyment, ponieważ naszą pasją jest kreowanie i upiększanie świata dziecięcego poprzez projektowanie oryginalnych ubranek okazyjnych dla niemowląt i dzieci starszych

Zatrudniamy najlepszych specjalistów z dziedziny krawiectwa, a naszym atutem jest najwyższy poziom usług przy zachowaniu umiarkowanych cen. Nasze ubrania do chrztu, na roczek i do komunii cechuje bardzo wysoka jakość wykonania przy zastosowaniu niezwykle pięknych i efektownych tkanin, z których są szyte. Obecnie skupiamy się na rozwoju w trzech podstawowych kierunkach:
- UBRANKA OKAZJONALNE DLA NIEMOWLĄT
- DRUHNY
- SUKNIE KOMUNIJNE

Wzory i modele projektujemy sami, a natchnieniem do tworzenia są nasze i Wasze dzieci

Wszystkie nasze modele zostały opracowane i stworzone przez nas. Każdy strój projektujemy od podstaw. Każde ubranko do chrztu, na roczek i do komunii szyjemy z wielką uwagą i dbałością. Najpierw rodzi się pomysł, później zostaje on przeniesiony w formie szkicu na kartkę papieru, następnie tworzymy pierwowzór. Kupując w naszym sklepie mogą mieć Państwo pewność, że otrzymacie oryginalny produkt prosto od producenta. Zaopatrujemy się u Polskich producentów i dostawców tkanin oraz dodatków krawieckich, więc wybierając naszą firmę dodatkowo wspieracie Państwo rozwój polskiej gospodarki.
Nasze stroje cechuje niebywała dbałość o jakość i wykończenie. Gwarantujemy, iż wybierając stroje z naszego asortymentu, otrzymacie Państwo produkt z najwyższej półki.
Wśród bogatych i strojnych ubranek do chrztu, na roczek i inne okazje, znajdziecie Państwo również proste , eleganckie i bardzo stonowane modele. W naszej ofercie posiadamy również modele z tkanin naturalnych, które gwarantują poczucie komfortu dla skóry dziecka (są zdrowe i bardzo wygodne).
Nasza jakość i zróżnicowanie asortymentu są doceniane nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju. Zaufało nam już wielu klientów z UE i całego świata.

Informacje o sklepie

Kategorie sklepu: odzież
Strona www: www.ubrankaokazjonalne.pl
E-mail: biuro@ubrankaokazjonalne.pl
Telefon: 602-336-980
Ulica: Bema 4-6
Kod pocztowy: 43-100
Miejscowość: Tychy
Nip: 646-270-19-29
Regon: 240194082


Data rejestracji w mamypromocje.pl: 06-04-2016
Sklepy z zabawkami
Pokój dziecięcy
reklama
reklama