Polub MamyPromocje.pl na Facebooku
Obserwuj MamyPromocje.pl na Twitterze
Obserwuj MamyPromocje.pl na Google+
MamyPromocje.pl

=SKLEPY=

Szczegóły sklepu: Sklep Maluszka

sklep@sklepmaluszka.pl

797 683 320

sklepmaluszka.pl

30-08-2016, 10:09:35

Sklep Maluszka

Opis sklepu

Sklep internetowy na stronie www.sklepmaluszka.pl jest uzupełnieniem naszego sklepu stacjonarnego, który prowadzimy od 2008 roku. Kiedyś przychodzi czas na zmiany i u nas właśnie nadszedł, czego wynikiem jest internetowy sklep dziecięcy.

Sklep stacjonarny znajduje się w Bielsku-Białej, ale dowozimy przy większych zamówieniach jak np.zestawy mebli czy wyprawki na województwa śląskie i małopolskie. Znajdujemy się w pobliżu takich miejscowości jak : Bielsko-Biała, Jasienica, Żory, Tychy, Oświęcim, Jastrzębie Zdrój, Cieszyn, Wodzisław Śl., Czechowice- Dziedzice, Pszczyna, Kęty, Racibórz, Knurów, Katowice, Sosnowiec, Bytom, Mikołów, Gliwice, Ruda Śl., Wadowice, Szczyrk, Żywiec, Skoczów, Ustroń, Wisła, Frydek- Mistek, Karvina, Trinec, Ostrava, Cadca, Zilina.

Sami jesteśmy rodzicami i staramy się tak dobierać asortyment w sklepie, żeby z jednej strony klienci mieli wybór, a z drugiej wszystko co sprzedajemy było bezpieczne dla dzieci. Stale poszerzamy nasz asortyment o nowe propozycje dla dzieci i ich opiekunów, jeśli macie Państwo jakieś sugestie to prosimy podzielcie się nimi z nami.

Staramy się tak pracować jak sami chcemy być obsługiwani, kiedy jesteśmy klientami po drugiej stronie lady czy komputera. Jesteśmy jednak tylko ludźmi i mogą nam się wkraść błędy przy pracy z Państwem, więc prosimy o wyrozumiałość jeśli takie się pojawią.

Informacje o sklepie

Kategorie sklepu: akcesoria dla niemowląt, bezpieczeństwo, higiena, odzież, pokój dziecka, wózki, zabawki
Strona www: sklepmaluszka.pl
E-mail: sklep@sklepmaluszka.pl
Telefon: 797 683 320
Ulica: Cyniarska 38
Kod pocztowy: 43-300
Miejscowość: Bielsko-Biała
Nip: 937-223-40-87
Regon:


Data rejestracji w mamypromocje.pl: 02-08-2016
Sklepy z zabawkami
Pokój dziecięcy
reklama
reklama